Звіти

24/12/2022

В цьому місяці дітки з Протопопівки Кропівницької області, Апостолово та Апостолівського району, Кам'янського отримали від ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" у подарунок вітаміни. "Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою" Оскар Уайльд #thepromise #Medipeace #W.B.G.F. #AFI/ICA #ASADAL

Read More
03/12/2022

Дві корейські родини з Миколаївщини отримали від ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" обігрівачі та теплі ковдри. Через постійні обстріли їх селища, вони було змушені тимчасово виїхати до Одещини. А коли повернулися до власних осель, побачили, що їх будинки пограбовані мародерами, і з їх речей майже нічого не залишилося.

Read More
02/12/2022

ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" передано новий одяг та взуття родині з Дніпра, яка, внаслідок влучання ракети в їх будинок, втратила майже все з речей. На жаль, їх бабулька отримала важкі поранення , і зараз знаходиться у реанімації. Родина чудом залишилася жива, враховуючи те, що це відбулося у вихідний день, коли більшість […]

Read More
01/12/2022

Від ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" передано теплий одяг та аптечки 40-й тактичній бригаді авіації ,,Привиди Києва".

Read More
19/11/2022

ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" передано продуктові набори особам з інвалідністю.

Read More
19/11/2022

Волонтери ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" розвозили у Дніпрі літнім людям продуктові набори.

Read More
18/11/2022

ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" передано одному з дитячих будинків сімейного типу на Дніпропетровщині, в якому виховується 11 дітей, одяг, взуття, білизна, їжа. Діти дуже зраділи подарункам.

Read More
16/11/2022

ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" передано юним спортсменам, які тренуються під керівництвом тренера Чікольби Генадія, спортивний одяг і взуття.

Read More
16/11/2022

Сьогодні у волонтерському центрі БФ "Рішучі серця" та ГО "Корейське товариство "Асадаль" - Благодійний Фонд "Асадаль" організовано роздачу одягу і взуття з Південної Кореї для ВПО.

Read More
15/11/2022

Вранці 15 листопада діти допомагають заготовляти кімчі на зиму в рамках волонтерської програми кімчжан (традиція приготування та роздачі кімчі) у громадському центрі Унам-2дон району Бук-гу у Кванджу. Захід, який проводиться під девізом «Приправлений традиціями, зроблений поколіннями», спрямований на заготівлю кімчі з благодійною метою. Фото: korea.net

Read More
©  
2023
 ASADAL Всі права захищені 

Публічна оферта