Про Нас

Історія благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "АСАДАЛЬ" починається з 2012 року, коли ініціативною групою етнічних корейців у Дніпрі було засновано громадську організацію "Корейське товариство "АСАДАЛЬ".

Мета цієї організації - популяризація та розвиток корейської культури і традицій серед зацікавлених осіб, сприяння зміцненню дружби між українським та корейським народами, а також - сприяння поглибленню співпраці між Україною та Республікою Корея.

За період існування організації і до 24 лютого 2022 року керівництвом громадської організації "Корейське товариство "АСАДАЛЬ" було проведено багато заходів, спрямованих на поширення корейської культури у Дніпропетровській області і інших регіонах України. Цю організацію неодноразово було відмічено почесними дипломами та подяками від державних органів влади та неурядових організацій. Від початку війни в Україні громадська організація активно займається волонтерською діяльністю, допомагаючи усім постраждалим внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. У вересні 2022 року, за для перемоги України та її повоєнної відбудови, з метою об’єднання волонтерської та благодійної діяльності у вигляді збільшення обсягу допомоги, а також урізноманітнення можливостей її надання, командою “АСАДАЛЬ” було засновано БО "МБФ "АСАДАЛЬ". Особливістю фонду є діяльність яка спрямована на використання свого досвіду та зв'язків по лінії українсько-корейського співробітництва. І цьому є розумне обґрунтування: саме Республіка Корея має унікальний досвід швидкого відновлення країни після руйнівної "Корейської війни 1950-53 рр." БО "МБФ "АСАДАЛЬ" вважає, що саме досвід цієї країни може бути корисним і покладений в основу для повоєнного відновлення України.

Ще за часів першої корейської держави “Кочосон” з'явилася національна ідея «Хонгік Інган», концепцією якої є допомога світу через любов та служіння людям. Ця ідея містить виняткове прагнення, щоб корейський народ став нацією, яка живе «на благо всього людства».

"Хонгік Інган" (корейська: 홍익 인간) - основна філософія Кореї та корейського народу, яка виходить за рамки ідеології та релігії, перекладається як «На благо людства / Відданість людському добробуту». Фраза також може бути перекладена як «Живи та працюй на благо всього людства».

За всю історію Кореї з моменту появи першої корейської держави "Кочосон" і по теперішній час, можна простежити наступність стилю національного мислення, заснованого на ідеях взаємодопомоги, взаємоповаги та загального процвітання.

Республіка Корея і сьогодні працює над покращенням світового благополуччя, будучи другою у світі країною за кількістю наданої волонтерської допомоги у світі.

©  
2023
 ASADAL Всі права захищені 

Публічна оферта